naleznete „na konci světa", v srdci Šumavy, v malebné obci Stožec, nedaleko hranic s Německem (mezi Volary a Lipenským jezerem). Turisticky velmi zajímavé okolí pro pěší a cykloturistiku – značené trasy. V zimě upravované a udržované běžecké trasy propojené na německé a rakouské okruhy, v okruhu 3 km několik menších lyžařských vleků, středisko Hochficht v Rakousku dostupné skibusem z Lipna. V létě sjíždění Vltavy ze Soumarského Mostu a vodní sporty na Lipně.

Ubytování: celková kapacita 57 lůžek. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením, tři vícelůžkové apartmány (některé vybaveny kuchyňkou). BTV lze na pokoj zapůjčit.

Stravování a společenské místnosti: penzion nabízí stravování formou polopenze, v případě skupinových pobytů možná i plná penze (jídelníček přizpůsobíme Vašim požadavkům). Poseďte v restauraci s krbovými kamny a vynikající kuchyní, na letní terase s výhledem na romantickou šumavskou krajinu, či v baru s krbem. Zajistíme pro Vás posezení u ohně s možností grilování (ryby, steaky, ražniči, kuřata…..). K dispozici pro školení salonek s BTV.

Sport a volný čas: vlastní kola Vám uskladníme, lze je i zapůjčit, zahrát si můžete stolní tenis, v obci se nachází umělohmotný tenisový kurt.

Parkování osobních automobilů je možné přímo u penzionu.

Na přání Vám vytvoříme dárkový balíček služeb pro obchodní partnery, klienty či zaměstnance (např. poukaz na víkendový pobyt s relaxačním programem).

KONTAKT:

Pension U Mauritzů
384 44 Stožec čp. 42
telefon: 388 335 166
mobil: 606 927 918
e-mail: mauritz.stozec@mybox.cz